Hakkımızda

Bir Lezzet Efsanesi Vita

VİTA, 1953 yılında Türkiye’yi yağ ile tanıştıran ilk markadır. 1950’li yıllardan itibaren kalitesinden ödün vermeden, kendine has koku ve lezzetiyle yaklaşık 70 yıldır sofralarımızda yer almakta, yemeklerimize lezzet katmaktadır. Bu nedenle VİTA, yıllardır sofralarımızda yer alan “Bir Lezzet Efsanesi”dir. VİTA, uzun yıllar Türkiye’de yağ ihtiyacının önemli bir kısmını karşılamış, Türk mutfağının vazgeçilmez lezzeti olmuştur. Bu sebeple ülkemizde yağ ve margarin kelimelerinin yerini VİTA almıştır.

Trans yağ içermeyen bitkisel bileşimi ile VİTA, yıllardır en üst kalitede üretilerek ve efsane lezzetini koruyarak raflarda yerini almaya devam etmektedir. Tamamen bitkisel yağlardan oluşan, su, kimyasal, koruyucu, katkı maddesi içermeyen ve A ve D vitaminleriyle zenginleştirilmiş özel formülüyle tüm yemeklere, hamur işlerine ve tatlılara efsane lezzetini katar.

Damaklarda eşsiz bir lezzet bırakmanın yanında, birbirinden renkli çiçeklere saksı olan, en güzel anılarda yer edecek kadar sevilen VİTA lezzet efsanesi, yıllardır bildiğiniz değişmeyen tadıyla, kokusuyla ve kalitesiyle yemeklerinize efsane lezzetini katmaya devam ediyor.

Siz de Vita lezzet efsanesine sofralarınızda yer açın.

Enüstkat Interactive